Doğum Günü Konsept Fikirleri

Safari Doğum Günü Konsepti

Safari Doğum Günü Konsept

Birçok farklı doğum günü konseptlerinin arasında, birçok çocuk tarafından sevilen konseptlerden bir tanesi ise safari doğum günü konsepti olmaktadır. Hazırlaması hem zor hem de kolay bir doğum günü konseptidir. Safari konseptiyle doğa ve hayvanları bir arada kullanmanız gerekiyor ve özellikle ormanda ve safari de yaşayan hayvanları kullanmanız gerekiyor.

Bu tür konseptler genelde ya evde ya da okullarda yapılmaktadır. Dekorasyonlar komple ağaç, çiçekler ve çalılar, bunların yanında kuşlar ve safari de yaşayan hayvanlar olabilir.

Eğlenceli Bir Safari Konsepti

Safari konseptini hazırlamak zor değil ama biraz planlama ve hazırlık süreci olacaktır. Eğer ki çocuğunuz hayvan şeklinde pasta ve atıştırmalıklar isterse, hem alışveriş hem de mutfak işleriyle beraber, biraz uzun bir hazırlık süreciniz olacaktır.

Safari doğum günü konsepti hazırlamak eğlenceli olacaktır. Hatta dışarıda yapılsa daha da eğlenceli olacaktır, fakat doğum gününü hangi yaş için hazırladığınıza bağlıdır. Hayvanlar ve doğa konsepti ile eğlenceli ve hatta koşuşturmalı bir hazırlık sürecinden geçeceksiniz, ama çocuğunuz için yaparken yorgunluğu hiç hissetmeyeceksiniz.

Bebeğiniz İçin Safari Doğum Günü Partisi

En kolay ama içinizin yağlarının eriyeceği konsept partileri, bebeğiniz için hazırlayacağınız partiler olacaktır. Sonuçta bebeğiniz sizin her şeyiniz. Bebeğiniz olduktan sonra, artık onun için yaşamaya ve her şeyi onun için biriktirmeye başlıyorsunuz. Bebeğiniz için hazırlayacağınız safari konseptli doğum günü partisinde, örneğin yavru hayvanları kullanabilirsiniz.

Mutlaka rengarenk olmalı ki safari havası versin. Hatta bebeğinize safariyi anımsatan giysiler giydirebilirsiniz. Çocuğunuz büyüdükçe yapabileceğiniz şeyler daha da kısıtlı hale geliyor, çünkü yavaş yavaş ilgi alanları gelişiyor.

Safari Doğum Günü Konsept

Erkek Bebeğiniz İçin Safari Konsepti

Safaride bulunan renklerin çoğu erkekleri ifade ettiği için erkek çocukları için safari konseptli bir doğum günü partisi düzenlemek daha kolay olacaktır. Sonuçta yeşil, mavi, sarı, kahverengi, turuncu, siyah, beyaz ve aklınıza gelebilecek neredeyse erkekler için uyum sağlayan bütün renkler bulunuyor.

Safari erkek doğum günü konsepti için çok fazla düşünmenize gerek kalmıyor. Safari dekorasyonları yapabilir, bir hayvan şeklinde pasta yaptırabilir veya yapabilirsiniz. Hatta atıştırmalıkları yaparken hem hayvanların şeklini kullanabilir veya safarinin renklerini kullanabilirsiniz.

Safari Erkek Doğum Günü Konsepti

Safari Doğum Günü Konseptli Parti İçin Ne Kadar Harcarım?

Bunun cevabı tamamen sizin ne yapmak istediğinize ve kaç kişi davet edeceğinize bağlı. Çocuğunuzun doğum günü için konsept seçmek kolay, fakat bunun ne kadar masraflı olabileceğini düşünerek yapmanız gerekir. Doğum günü sadece bir pasta ve iki kurabiye, onun yanına da birkaç meyve suyundan ibaret olmuyor.

Bu sebeple ne kadar harcayacağınızı ya siz belirleyeceksiniz ya da hazırlığınızı yaparken, tek çocuğum var, feda olsun diyerek, düşünmeden harcayacaksınız. Bu tamamen size kalmış bir durumdur.

Bebekler İçin Safari Konseptli Doğum Günü Partisi

Aslında en basit doğum günü partisi, bebeğiniz için organize edeceğiniz doğum günü partisidir. Ne kadar harcama yapacağınız yine size kalmış bir durum, fakat bebeğiniz için sadece bir tane pasta yapmanız bile yeterli olabilir.

Safari bebek doğum günü konsepti için çok detaylı düşünmenize gerek yok, çünkü bir nevi ebeveynler çocuklarının doğum gününü, çocuğun yerine kutlamış oluyor. Bebeğinizi safari desenli bir giysi ile giydirebilirsiniz. Bunun dışında pastayı safari konseptine göre ayarlayabilirsiniz. Bebeğiniz için büyük ve kalabalık bir doğum günü partisi de organize edebilirsiniz.

Çocuğunuz için safari doğum günü partisi hazırlarken, çocuklar kadar sizde çok eğleneceksiniz. Sonuçta çocuğunuz için güzel bir gün organize ediyorsunuz. Hangi anne ve baba sevmez ki. Sizde bebeğiniz için safari konseptli bir doğum günü partisi hazırlayın, bebeğinizin gözlerindeki mutluluğu görün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir