Doğum Günü Konsept Fikirleri

Örümcek Adam Doğum Günü Konsepti

Örümcek Adam Doğum Günü Konsepti

Örümcek Adam, erkek çocuklarının vazgeçemediği çizgi film karakterlerinin başında yer alır. Örümcek Adam’ın hareketleri, kıyafetleri ve çizgi filmde yer alan diğer objeler erkek çocuklarının dikkatini çok çekmektedir.

Her erkek çocuğunun içinde bir kahraman olma duygusu yatar. Örümcek Adam da bir kahraman olduğu için ona benzeme ve onun gibi olma eğiliminde olabilirler. Onun kıyafetlerini giymek, onun gibi bir ağa sahip olmak isterler.

Gün geçtikçe Örümcek Adam’a artan ilgi sayesinde artık bunlara ulaşmak da mümkündür. Doğum günü yaklaşan çocuğunuza Örümcek Adam doğum günü konsepti temalı bir parti hazırladığınız takdirde dünyanın en iyi ebeveynleri olabilirsiniz!

Örümcek Adamı Doğum Günü Konseptinde Olması Gerekenler

Spiderman MaskeElbette doğum günü konseptiniz Spiderman temalı olacaksa, mutlaka davetli çocuk sayısı kadar Örümcek Adam maskesi olması gerekir. Bu maske hem hoş bir tema yaratacak hem de çocuklarınızın hem de minik arkadaşlarının çok eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayacaktır.

Parti Seti: Davetli sayısı kadar ister 8, ister 16, isterseniz de 24 kişilik olarak temin edebileceğiniz parti seti Spiderman doğum günü konsepti içinde olmazsa olmazlardandır. İçerisinde tabak, çatal, bardak ve peçete bulunmaktadır. Ayrıca masa örtüsü de bulunur. 16 ve 24 kişilik setlerde ayrıca flamalara da yer verilmiştir. Tüm bu setler tamamıyla Spiderman temalıdır.

 Balon: Balonları istediğiniz kadar alıp parti mekânınızı süsleyebilirsiniz. Bir partiyi güzelleştiren önemli parti malzemeleri Örümcek Adam doğum günü konsepti arasında balonlar yer alır. Spiderman temalı latex balonlar partinizi güzelleştirecektir. 1 Paket içerisinde 10 adet balon bulunur. Mavi, siyah ve kırmızı renkli olup üzerlerinde Örümcek Adam ağı bulunur. Bu sayede çok daha şık ve temanıza uygun bir balon olarak örnek gösterilebilir.

Kişiye Özel Afiş: 70×100 boyutunda kişiye özel temalı afiş yaptırabilirsiniz. Afişin üzerinde Spiderman yer almaktadır. Çocuğunuzun isminin hemen altında yaşına da yer verilir. Tamamıyla kişiye özel tasarlanan bu afiş çocuğunuzu oldukça mutlu edecektir. Oldukça canlı renklerle üretilmektedir.

 Popcorn: Patlamış mısır kutuları sayesinde parti masasını çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Mısır yerine, jelibon, şeker, çikolata sunumları da yapılabilmektedir. Tamamıyla sağlıklı kartonlardan üretilmiş olup gıda ile temasında bir sorun oluşturmaz. 1 pakette 8 adet kutu bulunup, ebat olarak 8 x 11,5 olarak üretilmiştir.

Cupcake Standı: Spiderman cupcake standı sayesinde mısır kutuları gibi yine parti masasını daha canlı ve ilgi çekici hale getirebilir, karınları acıktırabilirsiniz. Dilerseniz içine yine spiderman temalı cupcake yaptırabilirsiniz. 3 katlı olup, güçlü bir stantdır. Parti masasını süsleyecek ve temanızı bir bütün haline getirecektir.

Örümcek Adam Doğum Günü Konsepti

Örümcek Adam Konsept Fiyatları

Spidermanlı doğum günü konsepti fiyatları her bütçeye göre ayarlanmış olup ortalama fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Hem cep dostu hem de yüz güldürücü fiyatlara sahiptir. Bu sayede hiç düşünmeden çocuklarınıza güzel ve eğlenceli partiler hazırlayıp, fotoğraflar çekilip unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz.

Tüm ürünler tamamıyla güvenilir olup, kartonların içerisi sağlıklı maddelerden yapılmıştır. Gıda ürünleri ile teması hiçbir sorun teşkil etmez. Çocukların sağlığı düşünülerek elde edilmiştir. Spiderman hayranı çocuklarınıza bu doğum günü konsepti ile mutlu edebilir, ilerde geriye dönüp baktıklarında onlara unutulmaz eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz.

Çocuklar eğlenmeyi ve konsept partilerden çok hoşlanırlar. Özellikle sevdiği bir karakterin ana temada olduğu partiler onları çok mutlu edecektir. Siz de ebeveynler olarak uygun fiyatlarda çocuklarınıza mutlu bir doğum günü partisi yaşatabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir