Doğum Günü Konsept Fikirleri

Mickey Mouse Doğum Günü Konsepti

Mickey Mouse Doğum Günü Konsepti

Disney’in yıldız karakteri olan Mickey Mouse, hem kız hem de erkek çocuklarının en çok sevdiği karakterler arasında yer almaktadır. Mickey Mouse, karakteri eğitici ve öğretici bir karakter olduğu gibi çocuklarınıza güvenle izletebileceğiniz bir çizgi film karakteridir.

Zamanla sevilen bu karakter çocuklarınızın her zaman olmak istediği karakterler arasındadır. Mickey Mouse hayranları olan çocuklarınızın doğum günü partilerinde ya da özel partilerinde Mickey Mouse doğum günü konsepti temasını uygulayarak onları mutlu edebilirsiniz.

Mickey Mouse Doğum Günü Konseptini Olmazsa Olmazları

Her doğum günü partisinde olması gereken başlıca aksesuarlar ve süslemeler yer alır. Çocuklarınıza çizgi film karakterli bir konsept yapmak istiyorsanız mutlaka partide olması gereken malzemeler şunlardır:

Mickey Mouse Parti Seti; Temelden başlayarak partiyi inşa edebilirsiniz. Öncelikle doğum günü partisi olacağından pastaları, ikramları yiyecek tabak, çatal ve bardağa ihtiyaç vardır. İçinde tüm bu malzemeleri barındıran set ile zemini inşa edebilirsiniz. Parti setinin içerisinde; tabak, bardak, peçete, çatal, latex balon, iyi ki doğdun yazısı ve masa örtüsü mevcuttur. Parti seti 8 kişilik olup misafir sayısına göre 16 kişilik ya da 24 kişilik olarak temin edebilirsiniz.

Balonlar;  Doğum günü partilerinde balon olmazsa olmaz arasında yer alır. Mickey Mouse Latex balonlar partinizde yer vererek oldukça sevimli bir tema haline getirebilirsiniz. 1 paket içerisinde 10 adet bulunup; kırmızı, sarı, yeşil ve açık mavi renklere sahiplerdir. Latex yapılarından dolayı hemen sönmez ve kolay patlamazlar.

Cinsiyete Göre Süslemeler;  Çocuklarınızın cinsiyetine göre pembe ya da mavi renkli süslemelerle partinizi süsleyebilirsiniz. Örneğin kız çocukları için üretilen Mickey Mouse doğum günü konsepti pembe renkli cupcake standı ile parti masasını çok daha sevimli ve cıvıl cıvıl bir hale getirebilirsiniz.

Erkek Çocukları İçin Süslemeler; Mickey Mouse doğum günü konsepti erkek çocuklar için de özel süslemeler mevcuttur. Mavi renkli playful köpükler bu süslemeler örnek gösterilebilir. Köpük sayesinde çocuklarınızın partisi çok daha eğlenceli geçebilir.

Erkek çocukları için ayrıca üretilen Mickey Mouse doğum günü konsepti mavi renkli ürünlerden de alarak parti temanıza uyum sağlayabilirsiniz.

Mickey Mouse Doğum Günü Konsepti

Bebekler İçin Mickey Mouse Doğum Günü Konsepti

Çocuklar ve bebekler için özel olarak konsept süslemeleri tasarlanmıştır. Erkek bebeklerin 1.yaş günü partilerinde yer verebileceğiniz bu konsept sayesinde çok daha sevimli ve iç ısıtıcı görüntülere şahit olabilirsiniz.

İlk Yaşım Parti Malzemeleri;  İlk yaşım kaynanadili, masa örtüsü, maske, Amerikan servislerine kadar bulabileceğiniz bu malzemeler sayesinde bebeğinizin ilk yaşını Mickey Mouse ile en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Mickey Mouse erkek bebek doğum günü konsepti sayesinde çok daha eğlenceli anlar yaşayabilir, seneler geçse bile bebeğinize güzel anlar bırakabilirsiniz.

Baby Mickey Mouse bardaklara da süslemelerinizde yer vererek baby Mickey Mouse doğum günü konsepti temanızı birleştirebilirsiniz. Tüm süslemelerin gıdayla temasında hiçbir yan etki ya da olumsuz bir durum söz konusu değildir. Çocuklar ve bebekler için özel olarak üretilen bu doğum günü konsepti tamamıyla güvenilir olup sağlıklıdır.

Çocuklarınızı Konseptler İle Mutlu Edin

Mickey Mouse doğum günü süsleri ile birlikte çocuklarınıza unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Her çocuk doğum gününün özel ve unutulmaz olmasını ister. En çok sevdiği karakteri onun ayağına kadar getirirseniz dünyanın en iyi ebeveyni olarak sizi seçecektir.

Üstelik fiyat bakımından da her bütçeye uygun olan doğum günü konseptlerini satın alabilirsiniz. Sizler de çocuklarınızın doğum günlerinde yüzünü güldürmek, onları mutlu etmek isterseniz bu konseptlere partinizde yer verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir