Doğum Günü Konsept Fikirleri

Bride Partisi Malzemeleri

Bride Parti Malzemeleri

Bekârlığa veda partisi evlenmeden önce dostlarınızla keyifli ve eğlenceli bir vakit geçirmenize olanak sağlar. Bekârlığa veda partisi ya da Brad Partisi olarak bilinen bu eğlenceli gün için farklı konseptlerde tasarlanmış olan bride partisi malzemeleri satın alarak bu eğlenceli gününüzü unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Bekârlığa veda partisinde en çok kullanılan malzemeler arasında maskeler ve süsleme ürünleri yer alır.

Ayrıca gelin ve damadın resimlerini basılı olduğu konuşma balonları ile de hem dostlarınıza hem de kendinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Tıpkı geleneksel kına gecesinde olduğu gibi aileniz veya dostlarınızla birlikte eğlenirken hediye ve eğlenceli kutlama seçenekleri ile gecenize renk katabilirsiniz.

Bride Partisi Nasıl Yapılır?

Bride partisi düğünden hemen önce kadın kadına yapılan bir eğlencedir. Bride partisinin amacı geline hediyeler vermek ve düğünün stresinden uzaklaşmasını sağlamaktır. Ülkemize yurt dışından girmiş olan bu etkinlik oldukça bir şekilde uygulanmaktadır. Gelinin en yakın kız arkadaşları kız kardeşi kayınvalidesi ve annesi tarafından düzenlenen bu parti için bekârlığa veda partisi malzemeleri satın alınarak bu eğlenceli güne renk katılabilir.

Bride partisi düğünün hemen öncesindeki 2-3 haftalık zaman aralığında yapılabilir. Genel olarak öğleden sonra veya akşamüstü yapılır. Gelin için özel olarak hazırlanan Bride partisinde ikramlıklar tadılır ve gelin pastası kesilir.

Bride Partisi İçin Sürpriz Ürünler

Bride partisi için birbirinden farklı süsler ve dekorlar ile mükemmel bir atmosfer yaratılarak partinin çok daha eğlenceli bir hale getirilmesi sağlanabilir. Bride partisi için malzeme seçimi yaparken gelinin ve arkadaşlarının seçimlerine dikkat edilmelidir. Son zamanlarda bride partisi tişörtleri sıkça tercih ediliyor.

Gelin için üzerinde bride yazan bir tişört ya da sweatshirt tercih edilebilir. Gelinin arkadaşları içinse bride to be gözlükleri satın alınabilir. Bride partisinde güzel bir dekor yer açmak için beyaz veya pembe balonlar ve üzerine isim yazılı olan bardaklar oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Bekârlığa Veda Partisi Malzemeleri

Bride partisi konseptine karar verilmesinin ardından parti malzemeleri hazırlığına başlanabilir. Nedime tişörtleri, damat maskesi, tüylü otriş, bekârlığa veda tacı, hatıra fotoğraf çerçevesi gibi partisi aksesuarları tercih edilebilir. Böylece arkadaşlarınız ile beraber eğlenceli vakit geçirebilir ve fotoğraf çekimleriniz çok daha renkli bir hale gelmiş olur. Genellikle gelin kim olduğunun daha belli olması için gelin adayı bride veya gelin yazısı olan bekârlığa veda tişörtü veya sweatshirt giyinmeyi tercih ediyor.

Bu tarz konseptlerde gelinin yakın arkadaşları da ona eşlik eder ve bride to be gözlükler ve kuşak kullanabilirler. Yine gelinin arkadaşları için aynı model taçlar küçük duvaklar veya bileklikler de parti malzemesi listesine eklenebilir. Ayrıca bekârlığa veda partisine katılacak olan arkadaşlar ve yakın akrabalar için unutulmaz hediyelikler de hazırlamak gerekir. Davetliler için çiçekli taçlar ojeler aynalar ya da rozetler gibi farklı hediye seçenekleri vardır.

Evde Bride Partisi Nasıl Yapılır?

Eğer bride partisini evinizde yapmayı düşünüyorsanız evinize güzelce süsleyerek konsepte uygun pijamalar giyinip farklı ve eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Gelin için üzerinde bride yazan pijamalar ya da tişörtler tercih edilebilir. Ayrıca bride taçları hatıra çerçevelerin tişörtleri bekârlığa veda partisinin olmazsa olmaz malzemeleri arasında yer alır.  Evde yapılacak olan bekârlığa veda partisinde İlk seçenek olarak pijamalar veya şık mini elbiseler yer alır. Pijama kullanılacaksa konsepte uygun bir şekilde pijamaların üzerine aksesuarlar takılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir