Doğum Günü Konsept Fikirleri

Bride to Be Masası

bride to be masası

Son yıllarda kına gecelerinin eğlenceli ve daha kapsamlı hali olan bekârlığa veda partisi, belirli bir konsepti olan partiler arasında yer alıyor. Bu gecede hem gelin hem de damat kendi arkadaşları ile doyasıya eğlendikleri bir parti düzenliyor. Düğün bütçesini aşacağını düşünen bazı çiftler buy tür konsept partilerden uzak dursa da, ufak bir piyasa araştırması ile fiyatların uygun olanını bulup unutulmaz bir parti ile düğün gecesini taçlandırmakta hiç fena olmayacaktır. Piyasada bu alanda çok fazla çeşitlilik olması ve ciddi bir sektör halini alması bütçeye uyan parti malzemelerini bulmayı sağlıyor.

En çok gelin adaylarının ilgisini çeken bride to be; gelin ve nedime taçlarından sabahlığa kadar birçok detay ile oldukça renkli bir şekilde düzenleniyor. Profesyonel bir bekârlığa veda partisi için organizasyon şirketleri her ayrıntıyı eksiksiz bir şekilde hazırlıyor ve beğenilere sunuyor. Stresli ve oldukça yoğun olunan günlerde tek tek her detay ile ilgilenmek yerine, bu alanda hizmet veren kişi ve şirketlerden bride to be masası destek alınabilir.

Bride To Be Masa Süsleme

İhtişamlı dizaynları ile bekârlığa veda partisini en güzel şekilde yansıtan bride to be masa süsleme, kişiye özel farklı tasarımlarla çiftlere özel bir hava yaratılabiliyor. En az düğün gecesi kadar heyecan verici olan bu özel gecelerde kusursuz bir konsept hazırlanması gelin adayı ve arkadaşlarının unutamayacakları bir parti geçirmelerine olanak sağlıyor.

Birkaç yıl öncesine kadar sadece ünlü insanların tercih ettiği ve hayranlıkla bakılan bride to be konsept masalar, artık isteyen her gelin adayının beğenisi doğrultusunda tercih ediliyor. Rengârenk balonlar eşliğinde süslenmiş bir masa ve her detayın geline özel kişiselleştirildiği bir konsept, video çekimlerinde muazzam bir anı olarak çiftlerin geleceklerini süslüyor.

bride to be parti malzemeleri

Bekârlığa Veda Konsepti

Yenilenen konsept içerikleri ile bekârlığa veda konsepti, sadece müzik ve eğlencenin olduğu klasik partilerin dışında oldukça özel bir günü yansıtıyor. Bu konsepte dair pek çok aksesuar ve malzeme buluyor. Evlenecek çiftler tarafından oldukça ilgi gören bir sektör halini almış olan konsept partiler, işinin hakkını veren organizasyon şirketleri ile mükemmel bir güne imza atılıyor.

Bekar olarak geçireceği günün bütün sorumluluğunu arkadaşları ile birlikte almak isteyenler için parti malzemeleri ve masa süslemesi için gerekli malzemeleri alabilecekleri güvenilir birçok adres bulunuyor. Hiçbir detayın atlanmadan eksiksiz bir bekârlığa veda partisi için hazırlıkların günler öncesinden başlaması gerekir. Kullanılan her aksesuarda bride to be yazısının olması, bekârlığa veda partisinin belirli bir konseptte olmasını sağlıyor. Bu nedenle kullanılan bride to be masası eşliğindeki eğlenceli gözlükler, konsept ile uyumlu taçlar ve gelin aksesuarları böyle anların eğlenceli biçimde kalıcı olmasını isteyenler için önem taşıyor.

Bride To Be Parti Malzemeleri

Gelin adaylarının seçmekte zorlanacakları kadar çok çeşitlilikte bride to be parti malzemeleri adeta göz kamaştırıyor. Tüy ve canlı renklerin hâkim olduğu parti malzemeleri, sıradan bir kına gecesi ile yetinmeyip daha fazlasını isteyen gelin adaylarına hitap ediyor.

Kullanılan malzemelerin parti sahibi çiftlerin ve yakın çevrenin hatıra olarak saklayabilecekleri bir konseptte olması ise bekârlığa veda partilerini daha cazip kılıyor. Sabahın ilk saatlerinden itibaren video çekimleri ve fotoğraflar ile ölümsüzleştirilen veda partisi, aynı zamanda çiftlerin kendilerini fazlasıyla özel hissetmelerini sağlıyor.

LED ışıkları ile süslenen konsept masa, parti sonrası misafirlere dağıtılacak olan hediyelikler ve her adımda bekârlığa veda partisi konseptini hatırlatan minik detayların hepsi parti malzemeleri listesini oluşturuyor. Bu partiler isteğe göre evde düzenlenebilirken, imkânı olan çiftler bekârlığa veda partisine özel mekânlar ile de anlaşabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir