Doğum Günü Konsept Fikirleri

Doğum Günü Konsepti

Doğum Günü Konsepti

Doğum günü konsepti hazırlamak yaratıcılık ister. Doğru malzemeler ile istediğiniz konsepti hazırlamak ve yaratıcı zekâ ile bunu desteklediğiniz zaman ortaya harika bir konsept çıkarılabilir. Doğum günü için konsept hazırlarken belli bir plan içinde yapılırsa bu işlerin düzgün ve kolay ilerlemesi açısından işleri kolaylaştıracaktır.

  • Bebek doğum günü masası konsepti
  • 1 yaş doğum günü masa konsepti
  • 2/10 yaş doğum günü masa konsepti
  • Romantik doğum günü masası konsepti

Bebeğinize Unutulmayacak Bir Anı Bırakın

Bebek doğum günü masası konsepti için kullanılabilecek malzemeler; kral veya kraliçe taçları, parlak veya gümüş renginden yapılan pastalar, uçuşan tüller ve buna benzer süslemeler kullanılabilir. Bebeğiniz için yapacağınız doğum günü konsepti süslemelerini kendiniz yapmayı düşünüyorsanız, önce pastanızın hangi renk, hangi şekil olacağına karar verdikten sonra süsleme gereçlerini temin edebilirsiniz.

Doğum Günü Konsept

Eğlenceli Bir Doğum Günü İçin

Bebeğinizin doğum günü masa konseptini hazırlarken, onları en çok sevdiği çizgi kahramanların maketinden oluşan bir pasta hazırlatabilirsiniz. Pastaya uygun dekorlar, masa örtüsü, konfeti, renkli balonlar ve atıştırmalıklarla ortaya harika bir konsept çıkarabilirsiniz. Eğer kız bebek için doğum günü konsept hazırlıkları yapıyorsanız ve bunun için bir hayvan tercih ettiyseniz; martı, civciv ve tavşan gibi modeller seçebilir; erkekler için ise aslan, kaplan gibi modeller tercih edebilirsiniz. Farklı türden pasta ve konsept olsun diyorsanız çeşitli araştırmalar yaparak, size en uygun olanı seçebilir ve o şekilde hazırlık yapabilirsiniz.

Farklı Figürler Tercih Ediyorsanız

Farklı figürden bir şey olmasını istiyorsanız bir gemi veya vapurdan pasta yaptırıp ona uygun süslemeler (çapa, cankurtaran, yıldızlar, kayık vb.) ile ortaya harika bir konsept çıkarabilirsiniz. Ya da beyaz bir pasta hazırlayıp, etrafına pembe ve tonlarını kullanarak çeşitli dondurmalar tarzında atıştırmalık şekiller çıkarabilirsiniz.

Doğum Günü Konseptleri

Bebeğinizin 1. Yaşını Unutulmaz Kılın

Çocuğunuzun 1. yaş doğum günü masa konseptinde sevdiği oyuncaklardan ya da hayvanlardan fikir edinilerek güzel bir konsept hazırlayabilirsiniz. Bu doğum günü konsepti ile ilgili bir örnek verecek olursak; en sevdiği hayvan maketinin pastası, etrafında diğer hayvanlardan oluşan mini figürler ile farklı bir çalışma yapabilirsiniz. Ya da karpuz görünümlü bir pasta yaptırıp, etrafına yine farklı renklerde; ananas, muz, portakal gibi süslemelerle ortaya farklı bir konsept çıkarabilirsiniz.

2-10 Yaş Arasındaki Çocuğunuza Güzel bir Sürpriz Yapın

Erkek çocukları için yaptıracağınız arabalı bir pasta onu hayli mutlu edecektir. Etrafında mini arabalar, çeşitli içecekler ve atıştırmalıklar ile süslemeler yapabilirsiniz. Kullanacağınız sade (mavi tercih edebilirsiniz) bir masa örtüsü ile konsepti tamamlayabilirsiniz. Kız çocukları için ise; en sevdiği oyuncak bebeğinin ya da sevimli bir oyuncak kedisinin (Hello Kitty gibi) bir maket oyuncağının pastası çocuğunuzun çok hoşuna gidebilir. Düz bir masa örtüsünün üzerinde; küçük atıştırmalıklar, kurdele ve tüllerden oluşan süslemeler seçilebilir, renklerini ise beyaz, mor, pembe ve tonlarını tercih edebilirsiniz.

Doğum Günü Konsepti

Partnerinizi Sevindirin

Eşinize veya sevgilinize bir sürpriz yapıp, doğum günü masası konsepti hazırlamayı planlıyorsanız, bunu gösterişli bir şekilde yapabilirsiniz. Seçeceğiniz sade bir masa örtüsü üzerine; kırmızı güller, partnerinizin yaşını belirten mumlar, isminin yazdığı kâğıt süslemeler ve ikinizin fotoğrafı olan gösterişli pasta, rengârenk küçük atıştırmalıklar (makaron vb.), konfeti, balon gibi süsler ile romantik bir doğum günü masası hazırlayabilirsiniz. İsterseniz kalpli bir pasta yaptırıp etrafında yine mini kalpli kekler bulunan şık bir masa hazırlayabilirsiniz. Bunun gibi farklı doğum günü masası konsepti hazırlamak için firmamızdan bu hizmeti alabilir ve ürünleri firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir