Doğum Günü Konsept Fikirleri

Bride To Be Süsleri

bride to be süsleri

Bride To Be, Türkçe karşılığı Bekârlığa Veda Partisi anlamına gelmektedir. Düğün önceki hem gelin hem de damat bu tür bir eğlence düzenleyebilir. Bu tür eğlenceler onlara evlilik öncesi streslerini azaltarak unutulmaz anlar yaşamalarını sağlamaktır. Erkeklerin partileri daha farklı olurken kadınların partileri çok daha heyecanlı ve hareketli geçer.

Bride To Be eğlencesini maksimum seviyeye çıkararak unutulmaz bir parti ayarlamak istiyorsanız almanız gereken bazı malzemeler mevcuttur. Tüm bu malzemeler olduğu sürece Bride To Be eğlencesi zirvede yaşanabilir. Unutmayın ki Bekârlığa Veda Partisini en güzel kılan şey süslerdir. İşte  Bride To Be süsler listesi:

 • Bride To Be- Team Bride taç
 • Bride To Be Pasta
 • Bride To Be Püsküllü Süs
 • Bride To Be Balonları
 • Bride To Be Bayrak Flama
 • Bride To Be Yazılı Sabahlık
 • Bride Yazılı Kuşak gibi malzemeler Bekârlığa Veda Partisinde mutlaka olması gereken Bride To Be süsler arasında yer alır.

Bride Süsleme Malzemeleri Bride Süsleri

Hemen hemen her yerden alabileceğiniz bu ürünler Bride To Be eğlencesini en üst seviyeye taşımaktadır. Kız kıza ayarladığınız bu partiyi ister bir otel odasında isterseniz de açık alanda yapabilirsiniz. Renkli simli şampanyalar patlatabilirsiniz. Aynı şekilde Bride To Be yazılı tabaklar ve bardaklar da önemli malzemeler arasında yer alır. Bride To Be süsler ile ortamı süsleyerek  oldukça eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

 • Bride To Be- Team Bride Taç

Bride süsleme malzemeleri bride süsleri arasında en çok kullanılan ürünlerden biri taç olabilir. Kız arkadaşlarınızla birlikte takacağınız bu taçlar ile oldukça güzel fotoğraflar çekilebilirsiniz.

 • Bride To Be Pasta

Eğlenirken lezzetli birkaç şey yemenin de zararı dokunmaz. Güzel yazılı bir bride pastası yaptırarak partinizi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz.

 • Bride To Be Püsküllü Süs-Bayrak Flama

Bride to be süsler arasında sıklıkla alınanlardan olan duvar süsleri de yer almaktadır. Elbette ki kaliteli bir Bekârlığa Veda Partisi geçirmek için duvarlarınızın boydan boya bride süsleri ile süslenmesi gereklidir. Bu sayede hem ortam güzelleşecek hem de fotoğraf çekilirken çok güzel pozlar çekilecektir.

 • Bride To Be Balonları

Herkesin bildiği üzere balonlar her zaman kullanılır. Doğum günlerinde, partilerde, sevgililer gününde, Baby Shower kutlamalarında sıklıkla balon kullanılır. Bu tür temalı partilerin vazgeçilmezi balonlardır. Bu yüzden mutlaka bride yazılı balonlar kutlama yerinde olmalıdır.

 • Bride To Be Yazılı Sabahlık- Bride Yazılı Kuşak

Gelinin belli olabilmesi ve çekilen fotoğraflarda çok daha anlamlı çıkabilmesi için Bride yazılı sabalık ve kuşakların giyilmesi gereklidir. Giyilmeden de kutlamalar yapılabilir fakat giyildiği takdirde çok daha anlamlı ve keyifli dakikalar yaşanacaktır.

 • Bride To Be Şampanya

Bride süsleme malzemeleri bride süsleri arasında yine vazgeçilmez olan şampanyalara yer verilmektedir. Aynı balonlar gibi şampanyalar da bu tür her etkinlikte patlatılır. Günün anlam ve önemini zenginleştirir. Yani gelin olacak kişinin şerefine bir şampanya patlatılır. Bu sayede gelin kendini çok daha özel ve mutlu hisseder.

Tüm bu bride süsleri ve malzemeleri sayesinde unutulmaz bir parti hazırlayabilirsiniz. Kız kıza eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Çekildiğiniz tüm fotoğrafları seneler sonra bile hep birlikte gülerek bakabilirsiniz. Elbette bu tür özel anıların en iyi şekilde yapılabilmesi için ortam süsleri önemlidir. Süsleme olmadan da kutlama yapılabilir evet fakat Bride To Be süsleri ile yapılan eğlence kadar keyif vermeyebilir. Siz de unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız bu ürünleri alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir