Doğum Günü Konsept Fikirleri

Yetişkin Doğum Günü Konsepti

Yetişkin Doğum Günü Partisi Fikirleri

İnsanlık tarihi kadar eski olan doğum günleri zamanımızda çok farklı şekillerde kutlanmaktadır. Dünyaya geldiği günün kişiler tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanmasına doğum günü kutlaması denmektedir. Doğum günlerinde yapılacak olan etkinlikler içerisinde doğum günü pastası, doğum günü şarkısı ya da buna benzer organizasyon içerisindeki aktiviteler çok önemlidir. Doğum günü kahramanları için, sevdiği insanlar, eş dost ve akrabaları ile birlikte yapacağı organizasyon mutluluk içerisinde devam edebilmesi adına artık profesyonelce yapılmaktadır.

Doğum günleri yetişkin ya da çocuk fark etmez doğum günü kutlanacak olan bireyin eş ve dostlarının çağırılacak ve kişinin kendi istek ve arzusuna göre hazırlanabileceği bir konsept olmakla beraber, yetişkin doğum günü konsepti firmalar tarafından da istek ve arzuya göre düzenlenebilmektedir.

Doğum Günü Konsepti Ne Demektir?

Konsept genel sözlük anlamı ile anlayış görüş ve tarz olarak açıklanabilmektedir. Yetişkin doğum günü konsepti dediğimiz zaman, doğum günü kutlanacak olan kişinin konsept anlamında bir tarz seçip, onun üzerinden doğum günü süsleri ve doğum günü partisi içerisinde yapılacak etkinlikler tasarlanmaktadır. Konsept denildiğinde, kafanızda belirleyeceğiniz ana tema üzerinden ki bu, konsepti ifade edecek doğum günü içerisinde kullanacağınız tüm süsler ve materyaller bu konsepte uygun olarak tarafımızdan sağlanmaktadır.

Doğum günü konseptlerine örnek vermek gerekirse, kırmızı doğum günü konsepti, korsan konsepti, denizkızı konsepti, bahçede doğum günü konsepti gibi bizlerin sizlere sunacağı konseptlerden bahsedebiliriz. Bununla beraber, sizin bireysel olarak geçmiş ya da gelecekle ilgili ya da bugünkü zamanda, kafanızda tasarladığınız bir hayal üzerinden de tüm parti ya da doğum günü içerisinde kullanacağınız ürünler, süslemeler ve etkinlik parçaları tarafımızdan sizlere sunulur.

Konseptler Nasıl Hazırlanılır?

Konseptler içerisinde, erkek veya bayan olarak da farklılıklar görülebilmekte ve tarzınıza özgü doğum günü süsleri sizlere sunulmaktadır. Yetişkin doğum günü süsleri içerisinde, binlerce çeşit yüzlerce element bulunur. Her yaşın kendine özgü bir doğum günü tadı vardır. İleride kutlamış olduğunuz doğum gününüzde ilgili çok güzel anılar ve hikayeler bırakabilmek için doğum günü süslerinizi, konseptinize ve tarzınıza uygun olarak çok iyi belirlemelisiniz.

Konsepte uygun olarak;

 • Doğum günü afişi,
 • Fotoğraflı magnetler
 • Hem fotoğraflı hem sloganlı magnetler,
 • Doğum günün şarkınız
 • Magnet üstüne doğum günü şiiri
 • Kişiye özel tasarımlar içerisinde ayaklı panolar,
 • Güzel ve mizahi sloganların da yer aldığı konuşma balonları,
 • Çok renkli ve lezzetli doğum günü şekerleri,
 • Örgülü ve süslü kek stantları,
 • Doğum günü mekanına göre duvar süsleri ya da tavan süsleri balonlar,
 • Konsepte uygun olarak seçilmiş tabak, çatal, bıçak, bardaklar

gibi binlerce çeşitli süslemeler yetişkin doğum günü konsepti içerisinde yer almaktadır.

Ayrıca doğum günü konseptleriniz, doğum gününüzün içerdiği yaş itibari ile de yaş konsepti olarak ta kutlanabilmektedir. 30, 40, 50 gibi yaş organizasyonları da sizleri memnun edecek şekilde değişik renk içerikleri ve özel tasarlanan süslemeler ile birlikte sunulur.

DOĞUM GÜNÜ KONSEPTİ NASIL BELİRLENİR?

Doğum günü konseptlerinizi ve süslerinizi tasarlarken, doğum günü partinizin hangi lokasyon da olacağı da önemlidir. Ev ya da restorant gibi farklılık gösteren mekanlara göre doğum günü süslemeleri ve doğum günü etkinlikleri uygulanmaktadır. Tasarladığınız doğum günü kutlaması için aklınıza gelebilecek ya da tasarılar hakkında bilgi alabileceğiniz, tüm doğum günü süslerini ve uygulanabilecek konsept çeşitlerini firmamız ile irtibata geçerek kaliteli hizmet ve profesyonel anlayış içerisinde alabilirsiniz.

Her an hizmet verebileceğimiz, hazırda bulunan binlerce çeşit doğum günü süsleri ve konsepte uygun paket parti setleri, doğum günü anısına misafirlerinize sunabileceğiniz hediyeler sizleri beklemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir