Doğum Günü Konsept Fikirleri

Frozen Parti Malzemeleri

Frozen Parti Malzemeleri

Frozen Doğum Günü

Online platformlarda satışa çıkarılan parti malzemeleri frozen animasyonunda yer alan karakterlerle son derece kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle imal edilmektedir. Başta doğum günü partileri olmak üzere birçok kutlama için bu ürünleri sipariş edilebilir. Erkek ve kız çocuklarına özel renk ve tasarımlar da frozen parti malzemeleri ürünlerinde mevcuttur.

Frozen Kürdanlar ve Satın Alma Seçenekleri

12’li ve 20’li paketler halinde satılan kürdanlar çeşitli süslemeler ile birlikte satışa çıkarılıyor. Üzerinde yer alan prenses tasarımları pasta ve kek gibi gıdaların çok daha estetik görünmesinde öncü rol oynuyor. İsteyenler önce favorilere ekleyerek sonrasında sepetine tıklayarak kürdanların siparişini kısa sürede tamamlayabilir. Daha öncesinde ürünü alıp yorum yapan kişilerin ürün hakkındaki düşünceleri de görsellerin altında yer almaktadır. Sipariş verilen kürdanlar diğer frozen ürünleri ile birlikte toplamda 2 iş günü içerisinde verilen adreslere teslim ediliyor.

Frozen parti Süsleri

Diğer seçenekler arasında şapkalar ve balonlar yer alıyor. Şapkaların üzerinde dijital baskının kalitesini yansıtan birçok farklı resim yer alıyor. Kız çocuklarına özel prenses karakterlerinin yanı sıra erkek çocuklarının beğenerek izlediği çizgi film karakterlerinin resmedildiği versiyonlar da aynı kategoride bulunuyor. Bir diğer seçenek ise her parti ve kutlamada kullanılabilecek balon çeşitleridir.

60 cm’lik standart ölçülere sahip olan bu balonlar folyo olup son derece dayanıklıdır. Bu balonları şişirmek için hem pompa hem de pipet kullanılabilir. Daha sonra havası alınarak başka eğlence ve kutlamalarda da kullanılma özelliğine sahiptir. Toplu alımlarda müşterileri yüzde otuza varan indirimler de bekliyor.

Frozen Temalı parti malzemeleri ve Diğer Malzemeler

Lüks ve ultra lüks olmak üzere kendi içerisinde çeşitli seçeneklere ayrılan parti malzemeleri 8 ve 16 kişiliktir. Daha fazla misafirin ağırlanacağı kutlamalar için 24 kişilik olan parti setleri de çok az bir fiyat farkı ile temin edilebilir. Setlerin içerisinde tek kullanımlık bardaklar ve tabaklar da yer alıyor.

Tamamen çevre dostu olan bu ürünler tek kullanımlık oldukça estetik bir yapıya sahiptir. Aynı setlerin içerisinde frozen temalı masa örtüleri, cupcake stantları ve kapları da yer alıyor. Prens ve prenses karakterlerinin resmedildiği parti çantaları ve davetiyeler de son seçenekleri oluşturmaktadır.

Kızların en fazla takip ettiği animasyon filmlerinden birisi olan Frozen hayatlarının her anında kullandıkları eşyalara da yansıyor. Karlar ülkesindeki bu hikâye de mavi renk ağırlıklı olurken kızların hayatındaki her aşamada bu karakterin bir parçası gözükmektedir.

Bu kahramanları doğum günlerinde de isteyen kızlar için aileleri son derece kaliteli bir doğum günü partisi hazırlıyor. Bu parti içerisinde Frozen karakterlerinin bütün parti malzemeleri yer alırken muhteşem bir doğum günü partisi ortaya çıkıyor. Bu partiler kız çocuklarımızın üstünde iyi etkileri olurken sosyal açıdan da büyük katkı sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir