Doğum Günü Konsept Fikirleri

Folyo Balon

Folyo Balon Parti Fikirleri Blog

Çocukların Her Zaman En Çok Sevdiği Folyo Balon

Folyo balonlar doğum günlerinin, evlilik tekliflerinin, doğumların baş kahramanı olmuştur. Gold, silver gibi metalik renklerden üretilen balonlar bir insan boyutunun neredeyse yarısı kadardır. Genellikle bir metre olarak üretilen folyo balon modellerinin farklı boyutları da vardır.

Uçan Balon Olarak Kullanım

Folyo balonlar içerisine helyum gazı doldurularak uçan balon olarak da kullanılabilirler. Bir kez helyum gazıyla doldurulan folyo balon yaklaşık bir hafta boyunca havada kalabilir. Fotoğrafların arka planlarında çok şık bir görünüme sahip olan balonlar başlı başına bir hediye olarak kabul edilebilirler. Şık, eğlenceli ve estetik olan balonlar birçok farklı organizasyonda kullanılır.

Folyo Balonların Kullanıldığı Organizasyonlar

Folyo balonlar en çok doğum günlerinde ve yaş partilerinde kullanılır. Hem harflerden hem de rakamlardan üretilen folyo balon modelleri ile bir çocuğun kaç yaşına girdiği kalıcı hatıralar olan fotoğraflarda açıkça görülebilir. Folyo balonlar doğumlarda da sıklıkla kullanılır. Dünyaya gözlerini açan yeni bebeğinin adını folyo balonlar sayesinde harflerle yazabilirsiniz. Türkçe karakterleri de bulunan folyo balonlarla özel bir organizasyonu unutulmaz kılmak mümkündür.

Farklı Renk ve Desendeki Folyo Balonlar

Folyo balonlar sadece harf ve rakamlardan oluşmaz. Birçok farklı formda bulunabilirler. Bir folyo balonu süper kahraman şeklinde görmeniz de mümkündür. Klasik oval balonlar da folyo formda üretilerek sevenlerinin beğenisine sunulur. Sevgililer günü, evlilik teklifi gibi özel anlarda da kalpli folyo balonlar devreye girer. Birbirinden farklı renk ve desende üretilen balonlar isteğe göre özel olarak üretilebilir. Kısacası bir folyo balonun üzerine kurumsal firmanızın logosunu bastırabilirsiniz.

Folyo Balon Aksesuarları 

Folyo balonların helyumla şişmesini sağlayacaksanız uçmaması için bir şık görünen bir ağırlıkla desteklemeniz gerekir. Bunun için folyo balon satın aldığınız web sitesinden veya perakende mağazadan destek alabilirsiniz. Balonu uçurmadan direkt havayla doldurmayı planlıyorsanız balonu dik tutacak stick çubuklar veya yüksekten asacak aparatlara sahip olabilirsiniz.

Baby shower gibi özel günler için konsept halinde sunulan folyo balonlar sayesinde organizasyon süslemenizin büyük bir bölümünü tamamlamış olacaksınız. Hazır konseptler sayesinde sadece etkinliğin tadını çıkaracak, güzel fotoğraflar ve kalıcı hatıralar için iyi dekore edilmiş bir arka plan hazırlayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir