Doğum Günü Konsept Fikirleri

Elsa Doğum Günü Konsepti

Elsa Doğum Günü Konsepti

Elsa karakteri, kız çocuklarının en çok sevdiği karakterlerden bir tanesidir. Kız çocukları küçük yaşlarda sevdikleri, beğendikleri karakteri örnek alma, ona benzeme çabasına girerler. Kimisi bir çizgi film karakterini örnek alırken kimisi çevresindeki birini örnek alabilir. Çizgi film, çizgi dizi karakterleri çok daha yaratıcı ve onların zevkine uygun olduğundan dolayı onlar gibi olmaya daha çok eğilim gösterirler.

Günlük hayatta onun gibi giyinmek isterler. Hatta onlar için daha doğrusu her çocuk için önemli olan doğum günlerinde baştan aşağı Elsa gibi olmak isterler. İşte bu noktada kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve kız çocuklarınızı mutlu edebileceğiniz Elsa doğum günü konsepti ürünleri mevcuttur.

Miniklerin Yüzünü Gülümsetin

Balonlar: Bir doğum  günü partisinin olmazsa olmazı balonlardır. Frozen Elsa çift taraflı folyo balonlar bu yüzden partilerin baş tacı olacak ve küçük kızları memnun edecektir. Folyo balonlar tam 1 hafta boyunca gazını azalmadan sapasağlam bir şekilde durabilirler. Sert ve sivri bir cisimle bir darbe almadığı sürece patlamazlar. Üstelik fotoğraf çekimi sırasında arka planlara çok sevimli bir görünüm katacaktır.

Tavan Süsü: Frozen ve Elsa tavan asmalı süsü kızınız ile birlikte diğer tüm çocukların dikkatini çekecek ve her ortamda çok şık ve sevimli duracaktır. 1 paket içerisinde 6 adet bulunan asmalı süs sayesinde parti mekanınızı çok daha çocuğunuzun seveceği bir şekilde uyarlayabileceksiniz. Elsa asmalı süsü kapıya, büyük çaplı lambalara da asabilirsiniz. Ortalama uzunluğu 70 cm olup rahatsız etmez. 1. kalite ürünler arasına girme sebebi parlak kartondan üretilmesinden kaynaklanır. Bu sayede bozulma ya da çizilme yaşanmaz.

Mısır Kutusu: Elsalı doğum günü temalı, Frozen Elsa mısır/popcorn kutusu parti masalarında bulunarak konseptinizi tamamlayacaktır. Üretildiği karton gereği gıda maddesi ile temasında hiçbir sorun bulunmaz. Tamamen sağlıklı bir kartondan elde edilmiştir. 1 paket içerisinde 8 adet bulunup, kaliteli parlak renge sahiptir.

Parti Seti: Elbette, Elsa doğum günü konsept tercihini yaptıysanız buna uygun tabak, çatal da seçmeniz de gereklidir. Frozen ekonomik parti seti içerisinde tüm bunlar mevcuttur. 8 kişilik; tabak, bardak, peçete, çatal bulunmaktadır. Setin içerisinde Frozen masa örtüsü ve Frozen flama da bulunmaktadır.

Bu ekonomik set sayesinde çocuğunuzun partisini çok daha eğlenceli bir görünüme çevirebilirsiniz. Son derece kaliteli plastikten elde edilmiş olup tabak, bardak ya da çatallarda çizilme, kırılma yaşanmaz. Bu seti davetli sayısına göre 8 kişilik, 16 kişilik ya da 24 kişilik olanını da tercih edebilirsiniz.

Rozet: Frozen ve Elsa rozetleriyle bir parti teması elde edebilirsiniz. Bu rozetleri gelen tüm davetli miniklerin kıyafetlerinin bir köşesine takarak eğlenceli bir tema elde edebilirsiniz. Bu sayede toplu fotoğraf çekimleri de oldukça anlamlı görünecektir. Küçük iğnesi ile kolaylıkla takılan bir üründür.

Tüm bu ürünlerden oluşmuş bir parti düzenlediğiniz takdirde çocuklarınızı çok mutlu edebilirsiniz. Özellikle Frozen hayranı bir çocuğunuz varsa, Prenses Elsa doğum günü konsepti ile ona dünyaları vermiş kadar olursunuz.

Elsa Doğum Günü Konsepti Fiyatları

Tüm bahsedilen konsept fiyatları oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Elsa doğum günü konsepti fiyatları, tamamen bütçe dostu olup çocuklarınızın eğlenmesi ve mutlu olması için üretilmiştir. Her bütçeye uygun olarak satışa sunulmakla birlikte misafir sayınıza göre bütçenizi de ayarlayabilirsiniz.

Güvenilir malzemelerden üretilmiş olup herhangi bir zararlı, kesici ya da sert bir cisim barındırmamaktadır. Bu konsept, çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak ve Elsa hayranı çocuklarınızı oldukça mutlu edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir