Doğum Günü Konsept Fikirleri

2 Yaş Doğum Günü Konsepti

2 Yaş Doğum Günü Konsepti

Çocukların hayatlarında önemli bir yeri olan doğum günü partileri yeni trendler arasındadır. Çocuk doğum günü partilerinde en dikkat çeken husus partilerin teması ve konseptidir. Sizlerde bir doğum günü partisi hazırlarken ilk öncelik konsepti belirlemek olduğunu bilmelisiniz 2 yaş doğum günü konsepti sınırları bulunmayan yaş dilimlerindendir. Çünkü çocuğun cinsiyeti ve çocukların ilgi alanlarına göre binlerce seçenek ve yaratıcılık vardır.

2 Yaş Konsepti Belirleme

Düzenlediğiniz doğum günü partisi için verdiğiniz tüm kararlar bu nokta etrafında düğümlenir. İlk olarak bir konsept belirleyin. Parti için belirlenen tema sayesinde birçok nokta daha kolay belirginleşir ve daha düzenli ilerlenebilir. Örnek verecek olursak 2 yaş doğum günü konsepti araba konsepti detaylı olabilir, , limonata arabası veya pamuk şeker arabacısı konseptleri, safari konsepti olabilir, bahçıvan konseptide uygun temalardandır.

Doğum Günü Partisi Dekorasyonu

Doğum günü partisi teması seçerken doğum gününüzün başkarakteri olan çocuğunuzun tercihlerine bakabilirsiniz. En sevdiğiniz kitapların, filmlerin ve çizgi romanların temasını ayarlayabilirsiniz. Benzer şekilde dinozorlar, arabalar ve su altı dünyası gibi ilgi çekici temaları kullanabilirsiniz. Temayı tanımlamak zorsa, renklerden ve mutluluk, aile, aşk gibi kavramlardan ilham alabilirsiniz.

Doğum Günü Partisi Dekorasyonu

Bütçe kısıtlamaları yapın. Bir doğum günü partisi temasına karar verdiğinizde, ihtiyacınız olan süslemeler ve parti unsurları az çok kafanızda şekillenir. Hatta çok yaratıcı fikirler üretebilir. Ancak, tüm bu değerli fikirleri gerçekleştirmek için bütçenizi sınırlamanız önemlidir. Bu sayede parti sonunda beklenmedik harcamalarla karşılaşmadan öncelik verebilirsiniz. Elbette bütçenizi sınırlandırırken parti organizasyonunuzda diğer önemli noktaları da göz önünde bulundurmalısınız. 2 yaş doğum günü konsept erkek çocukların daha kolay karar verdiği bir konudur. Bir anda şak diye bir araba konsepti diye cevap verebilirler.

Doğum Günü Partisi Bütçesi 

2 yaş doğum günü konsepti evde yapmak aslında ekonomik ve güvenlik açısından iyi bir şeydir. Tüm olasılıkları ve faydaları bilerek evinizde eğlenceli bir doğum günü partisi yapabilirsiniz. Ancak, yerinizin bittiğini düşünüyorsanız veya partiden sonra temizlik yapmaktan korkuyorsanız, ev sahibi şirkete veya şekerleme dükkânına göz atabilirsiniz. Ayrıca partideki servis sorununu, çocukların güvenle oynayabileceği bahçeli bir kafede düzenleyerek de çözebilirsiniz.

Davet Listesi ve Parti Davetiyeleri Oluşturun

Doğum günü partinizi beklenmedik bir şekilde endişelendirmek istemezsiniz. Bu nedenle, bir parti planlarken, bir davetli listesi yapın ve programı ayarlayabilmeniz için uygun bir zamanda misafirlere haber verin. İlk doğum günü temanız için tasarlanmış parti davetiyelerini de dağıtabilirsiniz.

Bir Dekorasyon Seçimi Yapın

Bir doğum günü partisine ev sahipliği yapmanın en eğlenceli süreci parti dekorasyonlarını seçmek ve düzenlemektir. Belirlediğiniz temaya uygun renk ve dokulara sahip dekorasyonlar satın alabilir veya oluşturabilirsiniz.

Doğum Günü Partisi Sitesi

Duvar süsleri, tavan süsleri, mumlar, karşılama süsleri, servis elemanları vb. tüm parti eşyaları bu kategoriye dahildir. Her şeyi belirlediğiniz temaya dahil etmek size uyumlu ve dengeli bir görünüm kazandıracaktır. Tüm parti standartlarında olduğu gibi, ikramları temaya göre ayarlayabilirsiniz.

Temanızı taze pişmiş kurabiyelerle süsleyebilir, buna göre soğuk ve sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Aynı zamanda misafir listesi ve bütçeyi göz önünde bulundurarak, tüketilmesi ve servis edilmesi kolay bir ikrama karar verebilirsiniz. Ayrıca misafirlerin servise getirebilecekleri yiyecek ve içecekleri açabilirsiniz.

Doğum Günü Partisinin En Önemli Detayı Pasta

Tabii ki, bir doğum günü pastasız olmaz. Dilerseniz pastaneden temalı doğum günü pastaları sipariş edebilirsiniz. Aynı şekilde evde de güzelce dekore edilmiş bir pasta yapabilirsiniz ki bu herkese yetecektir. 2 yaş doğum günü konsepti erkek çocukların pasta seçiminde etkilemektedir. O yüzden pasta işini batırmamak için sizin seçmenizi öneririz.  Ancak, bir doğum günü partiniz varsa, pastayı diğer güzelliklerden ayırmak için dekore edilmesi gerektiğini unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir